Hopp til innhold

Finn din transportør

TruckMeet Jæren samlet transportfolket

← Tilbake til nyhetsbrevet: Ukens nyhetsbrev - uke 35 2026

Nyhet Publisert 02.09.2026 av Farrah Agnew Løvdal

TruckMeet Jæren samlet transportfolket

God stemning, flotte kjøretøy og mange gode faglige samtaler preget TruckMeet Jæren. NLF Rogaland var på plass med frokostservering, og fikk møte en rekke engasjerte transportfolk.

NLF Rogaland var til stede da TruckMeet Jæren gikk av stabelen, og arrangementet ble en flott møteplass for transportbransjen. Med servering av frokost lørdag og søndag fikk forbundet anledning til å treffe både medlemmer, sjåfører og andre transportinteresserte til gode samtaler om næringen.

NLF Rogaland retter en stor takk til alle som tok turen innom frokosten, og til Circle K, Fatland AS og Renate Gudmestad som bidro til en god frokost til de fremmøtte.

TruckMeet Jæren viste nok en gang hvilket engasjement som finnes blant transportfolkene på Vestlandet, og NLF Rogaland setter stor pris på muligheten til å møte både medlemmer og bransjekolleger i en uformell og trivelig ramme.

← Tilbake til nyhetsbrevet: Ukens nyhetsbrev - uke 35 2026 ← Tilbake til Region 4 Agder og Rogaland